• İş İlanları
    • Şirketler
    • Koçlu Olmak
    • Giriş

Zer

Türkiye’nin ilk ve en büyük satın alma şirketi olarak uzman kadrosu, inovatif çözümleri ve geniş tedarik ağı ile iş ortaklarına satın alma ve tedarik zorluklarını fırsata çevirebilecekleri ve maliyet tasarrufu sağlayabilecekleri A’dan Z’ye satın alma çözümleri ve danışmanlığı sunan Zer 2003 yılında kuruldu. Koç Topluluğu şirketlerinin dışarıdan ... Daha fazla göster

9 İş İlanı
100-500 Çalışan

Zer

Türkiye’nin ilk ve en büyük satın alma şirketi olarak uzman kadrosu, inovatif çözümleri ve geniş tedarik ağı ile iş ortaklarına satın alma ve tedarik zorluklarını fırsata çevirebilecekleri ve maliyet tasarrufu sağlayabilecekleri A’dan Z’ye satın alma çözümleri ve danışmanlığı sunan Zer 2003 yılında kuruldu. Koç Topluluğu şirketlerinin dışarıdan temin ettiği ürün ve hizmetlerin satın alma süreçlerinin merkezi olarak yönetilmesi amacıyla kurulan şirket, yıllar içinde bu amaca ulaşarak, Koç Topluluğu içinde yarattığı avantajlı iş yapış şeklini satın alma ve tedarik zinciri dünyası için yenilikçi bir model teşkil eden konuma taşıdı. Zer, Koç Topluluğu’nun yanı sıra yurt içi ve yurt dışından şirketler ile de iş birlikteliği fırsatı yaratarak Türkiye’nin en iyi, dünyanın ise önde gelen stratejik satın alma ve verimlilik merkezi olma vizyonu ile çalışıyor. Türkiye’de satın almanın dinamosu konumunda olan Zer, 100’ü aşkın kategoride, 20 binden fazla tedarikçi aracılığıyla müşterilerine verimli, sürdürülebilir ve rekabetçi bir satın alma deneyimi taahhüt ediyor. Yıllardır geliştirdiği satın alma uzmanlığı ile lojistik, malzeme, medyanın yanı sıra dış kaynak personeli, ekipman, ulaşım, tesis yönetimine yönelik özel hizmet satın alma çözümlerinden ikinci el emtia, endüstriyel atık ve hurda satışına kadar geniş bir alanda müşterileri adına toplu satın alma yapıyor, stratejik satın alma platformu Promena başta olmak üzere Araçiste, Zervis, ZerOnline ve Loji-Portal markaları ile satın alma süreçlerinde hızlı, pratik ve güvenilir teknolojik çözümler sunuyor. Küresel bir oyuncu olma yolunda dijital dönüşüm ve inovasyona ağırlık vererek yatırımlarını sürdüren Zer, satın alma ve tedarik zinciri yönetiminde alışılmış yöntemlerin dışında platformlar ve süreçler geliştirmeyi hedefliyor. Zer, satın alma ve tedarik zinciri yönetiminde uzman, çevik çalışma anlayışını benimsemiş ve yeni dönemin gerektirdiği şekilde sadece A planını değil, B ve C planlarını da düşünen insan kaynağını yetiştirmeyi amaçlıyor. Bu sorumlulukla geliştirdiği çalışan deneyimi, yetenek yönetimi, eğitim ve gelişim imkanları, iç iletişim çalışmaları ve yenilikçi insan kaynakları uygulamaları ile 2020 yılında ile uluslararası değerlendirme kuruluşu Great Place to Work tarafından En İyi İşyeri Sertifikası’na layık görüldü ve 100-249 çalışan sayısı kategorisinde Türkiye’nin En İyi İşvereni seçildi. 2020 yılında yine dünyanın insan kaynakları alanında önde gelen danışmanlık kuruluşu Kincentric tarafından Türkiye’nin En İyi İş Yeri unvanını kazanan 20 Koç Topluluğu Şirketi arasında yer aldı.

İş İlanları (9)

Kurumsal İletişim Uzmanı

Zer

SAP Uzmanı

Zer

Yurtiçi Lojistik Satınalma Sektör Yöneticisi

Zer

Promena - Müşteri Yöneticisi

Zer

koc-kariyerim-logo

Koç Kariyerim bu tarayıcı ile çalışamıyor.

Bilgisayarının özellikleri Koç Kariyerim için yeterli değil

Sorunsuz bir Koç Kariyerim deneyimi için Google Chrome, Firefox, Safari veya Microsoft Edge ile giriş yapmalısın.

Daha yüksek ekran çözünürlüğünü desteleyen bir cihaz kullanarak Koç Kariyerim'e giriş yapabilirsin. En az 1024 piksel genişliğinde bir ekrana ihtiyacın var.

invalid-resolution
;