• İş İlanları
    • Şirketler
    • Koçlu Olmak
    • Giriş

Token Finansal Teknolojiler

Türkiye’nin lider ödeme sistemi platform sağlayıcısı olarak, kârlı ve verimli iş yönetimi sağlayan ödeme sistemleri geliştiriyoruz. Ölçeği fark etmeksizin tüm işletmelere eşit koşullar sağlıyor ve büyümelerini destekleyecek hizmetler sunuyoruz. Token’ın lider ekibi otuz yılı aşkın süredir hayal edilenleri gerçek dünya ürünlerine dönüştürm ... Daha fazla göster

4 İş İlanı
100-500 Çalışan

Token Finansal Teknolojiler

Türkiye’nin lider ödeme sistemi platform sağlayıcısı olarak, kârlı ve verimli iş yönetimi sağlayan ödeme sistemleri geliştiriyoruz. Ölçeği fark etmeksizin tüm işletmelere eşit koşullar sağlıyor ve büyümelerini destekleyecek hizmetler sunuyoruz. Token’ın lider ekibi otuz yılı aşkın süredir hayal edilenleri gerçek dünya ürünlerine dönüştürmektedir. Böylelikle önce Türkiye’de sonra dünyada işletmelerin hayatını kolaylaştırmaktadır. 500 binden fazla aktif ödeme terminaliyle, 650 binden fazla kullanıcıya kolaylık sağlar. Daha az maliyet, yüksek verimlilik, bulut tabanlı altyapısı ve teknolojisiyle işlemleri güvenle yaparken 7/24 destek hizmetiyle de kullanıcılarının yanındadır. Gücünü Beko’dan güvenirliğini ise Koç’tan alır.

İş İlanları (4)

Ürün Teknik Destek Sorumlusu

Token Finansal Teknolojiler

Operasyon Uzmanı / Kıdemli Uzmanı

Token Finansal Teknolojiler

Specialist - Quality Assurance

Token Finansal Teknolojiler

Product Owner

Token Finansal Teknolojiler

koc-kariyerim-logo

Koç Kariyerim bu tarayıcı ile çalışamıyor.

Bilgisayarının özellikleri Koç Kariyerim için yeterli değil

Sorunsuz bir Koç Kariyerim deneyimi için Google Chrome, Firefox, Safari veya Microsoft Edge ile giriş yapmalısın.

Daha yüksek ekran çözünürlüğünü desteleyen bir cihaz kullanarak Koç Kariyerim'e giriş yapabilirsin. En az 1024 piksel genişliğinde bir ekrana ihtiyacın var.

invalid-resolution
;