• İş İlanları
    • Şirketler
    • Koçlu Olmak
    • Giriş

Tanı

17 yıldır şirketlerin pazar hâkimiyetini arttıracak geniş veri tabanına ve CRM deneyimine sahip olan Tanı, web, mağaza ve mobil platformlarda entegre pazarlama çözümleri sunar ve danışmanlık verir. Tanı, markaları insanlara, insanları markalara yakınlaştırarak daha verimli bir dünya yaratmak için çalışan veriden verim yaratmayı misyon edinmiş bi ... Daha fazla göster

4 İş İlanı
100-500 Çalışan

Tanı

17 yıldır şirketlerin pazar hâkimiyetini arttıracak geniş veri tabanına ve CRM deneyimine sahip olan Tanı, web, mağaza ve mobil platformlarda entegre pazarlama çözümleri sunar ve danışmanlık verir. Tanı, markaları insanlara, insanları markalara yakınlaştırarak daha verimli bir dünya yaratmak için çalışan veriden verim yaratmayı misyon edinmiş bir şirkettir. Koç Topluluğuna bağlı faaliyet gösteren Tanı, Sadakat Programları, Dijital Pazarlama Uygulamaları, Veri Yönetimi, Analitik ve İş Zekası Çözümleri, 360 Kampanya Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Bu alanlarda 19 yerel 9 uluslararası ödülün de sahibidir. Tanı’ya ait olan alt markalar: Chippin, Paro, 1tıkla2kazan.com Misyonumuz: Zengin veri, analitik yetkinlikler, yenilikçi uygulamalarımızla hizmet verdiğimiz firmaların iş sonuçlarına değer katmak için varız. Vizyonumuz: Veri’den değer yaratmada dünyada öne çıkan şirketlerden olmak.

İş İlanları (4)

Kilit Müşteri Yönetmeni

Tanı

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Tanı

Senior Data Engineer

Tanı

Genel Başvuru (Engelli)

Tanı

koc-kariyerim-logo

Koç Kariyerim bu tarayıcı ile çalışamıyor.

Bilgisayarının özellikleri Koç Kariyerim için yeterli değil

Sorunsuz bir Koç Kariyerim deneyimi için Google Chrome, Firefox, Safari veya Microsoft Edge ile giriş yapmalısın.

Daha yüksek ekran çözünürlüğünü desteleyen bir cihaz kullanarak Koç Kariyerim'e giriş yapabilirsin. En az 1024 piksel genişliğinde bir ekrana ihtiyacın var.

invalid-resolution
;