• İş İlanları
    • Şirketler
    • Koçlu Olmak
    • Giriş

Ingage

Uzman kadromuz ve ‘One Stop Shop’ yaklaşımımızla; strateji, veri ve teknolojiden beslenerek tüm dijital pazarlama hizmetlerini tek bir noktadan anahtar teslim müşterilerimize sunuyoruz. Son teknolojileri tüm servislerimize entegre ederek dijital pazarlama hizmetlerinin tümünde en yenilikçi ve en yaratıcı yöntemlerle danışmanlık veriyoruz. Med ... Daha fazla göster

8 İş İlanı
100-500 Çalışan

Ingage

Uzman kadromuz ve ‘One Stop Shop’ yaklaşımımızla; strateji, veri ve teknolojiden beslenerek tüm dijital pazarlama hizmetlerini tek bir noktadan anahtar teslim müşterilerimize sunuyoruz. Son teknolojileri tüm servislerimize entegre ederek dijital pazarlama hizmetlerinin tümünde en yenilikçi ve en yaratıcı yöntemlerle danışmanlık veriyoruz. Medya planlama, arama motoru optimizasyonu, görüntülü reklam, mobil pazarlama, video pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, influencer pazarlama, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması, DMP, web analizi, müşteri analizi, yaratıcı çözümler ve web sitesi çözümleri ile dijital pazarlamaya dair tüm alanlarda müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

İş İlanları (8)

Business Strategy Senior Specialist

Ingage

Full Stack .NET Developer - Team Lead

Ingage

Technical Account Manager - Ad-Tech Solutions

Ingage

Genel Başvuru - Engelli

Ingage

koc-kariyerim-logo

Koç Kariyerim bu tarayıcı ile çalışamıyor.

Bilgisayarının özellikleri Koç Kariyerim için yeterli değil

Sorunsuz bir Koç Kariyerim deneyimi için Google Chrome, Firefox, Safari veya Microsoft Edge ile giriş yapmalısın.

Daha yüksek ekran çözünürlüğünü desteleyen bir cihaz kullanarak Koç Kariyerim'e giriş yapabilirsin. En az 1024 piksel genişliğinde bir ekrana ihtiyacın var.

invalid-resolution
;