• İş İlanları
    • Şirketler
    • Koçlu Olmak
    • Giriş

Entek

Elektrik sektöründe büyümeye devam eden Entek Elektrik olarak, yatırımlara başladığımız 1995 yılından beri sektörün değer zincirinin her kademesinde faaliyet gösteriyoruz. Elektrik enerjisinin öncü yeni nesil şirketi olma vizyonuyla ilerliyoruz. Yurt içi ve yurt dışı yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik yatırım çalışmalarımızı sürdürürken, ... Daha fazla göster

11 İş İlanı
100-500 Çalışan

Entek

Elektrik sektöründe büyümeye devam eden Entek Elektrik olarak, yatırımlara başladığımız 1995 yılından beri sektörün değer zincirinin her kademesinde faaliyet gösteriyoruz. Elektrik enerjisinin öncü yeni nesil şirketi olma vizyonuyla ilerliyoruz. Yurt içi ve yurt dışı yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik yatırım çalışmalarımızı sürdürürken, bir yandan da sektördeki yeni teknolojiler üzerinde çalışıyoruz. Kocaeli ilimizdeki Doğalgaz Santrali, Karaman ilimizdeki Damlapınar ve Kepezkaya HES, Samsun ilimizdeki Kumköy HES, Mersin ilimizdeki Azmak 1, Azmak 2 ve Kirpilik HES, Kahramanmaraş ilimizdeki Menzelet HES ve Kılavuzlı HES olmak üzere, toplam dokuz santral ile elektrik üretimine devam ediyoruz. Bünyemizde yer alan tedarik şirketi Eltek ile de, elektrik enerjisinin ticareti ve serbest tüketicilere satışı faaliyetlerini yürütüyoruz. Tüm çalışanlarımıza kendilerini geliştirebilecekleri, yaptıkları işten keyif alacakları, üretken olabilecekleri, kendilerini mutlu, sağlıklı ve başarılı hissedecekleri ortamı sunmak önceliğimizdir. Çalışanlarımıza sektördeki en iyi şirkette çalışıyorum diyebilecekleri deneyimi sürekli kılmayı rehber ediniriz. Entek olarak, Aon Best Employers 2018 ödüllerinde, 170’ten fazla şirket arasından Türkiye En İyi İşyeri ödülünü kazandık. Entek'i gelecek vizyonuna taşıyacak en yetenekli çalışan ve stajyer adaylarını aramıza davet ederken, ilk iş gününden başlayarak geleceklerini planlıyoruz. Hayal gücü, yenilik, gelişim, deneyim, arkadaşlık ve gelecek vadediyoruz.

İştirakler

İş İlanları (11)

İşletme Operatörü (Kocaeli)

Entek

Tecnical Business Solutions Specialist (SAP ABAP)

Entek

Software Development Engineering

Entek

Project Finance Executive - Senior Project Specialist

Entek

koc-kariyerim-logo

Koç Kariyerim bu tarayıcı ile çalışamıyor.

Bilgisayarının özellikleri Koç Kariyerim için yeterli değil

Sorunsuz bir Koç Kariyerim deneyimi için Google Chrome, Firefox, Safari veya Microsoft Edge ile giriş yapmalısın.

Daha yüksek ekran çözünürlüğünü desteleyen bir cihaz kullanarak Koç Kariyerim'e giriş yapabilirsin. En az 1024 piksel genişliğinde bir ekrana ihtiyacın var.

invalid-resolution
;