• İş İlanları
    • Şirketler
    • İçinde Koç Var
    • Giriş

Arçelik Pazarlama

Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde satış, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik Pazarlama A.Ş., kendine ait 4 markası (Arçelik, Beko, Grundig ve Altus) ve marka işbirlikleri ile Türkiye’nin her yerinde ürün ve hizmet sunmaktadır. 3000’e yakın yetkili satıcısıyla Türkiye’nin en büyük kapal ... Daha fazla göster

40 İş İlanı
500-1000 Çalışan

Arçelik Pazarlama

Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde satış, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik Pazarlama A.Ş., kendine ait 4 markası (Arçelik, Beko, Grundig ve Altus) ve marka işbirlikleri ile Türkiye’nin her yerinde ürün ve hizmet sunmaktadır. 3000’e yakın yetkili satıcısıyla Türkiye’nin en büyük kapalı satış alanına sahip Arçelik Pazarlama A.Ş, geniş ve yaygın yetkili satış ve servis ağıyla modern perakendeciliğin ülkemizdeki en büyük temsilcilerindendir.

İş İlanları (40)

Yeni

Sr. Specialist-Demand&Allocation Planning

Arçelik Pazarlama

Specialist - E-Commerce

Arçelik Pazarlama

After Sales Executive

Arçelik Pazarlama

Lead - Cash Management

Arçelik Pazarlama

koc-kariyerim-logo

Koç Kariyerim bu tarayıcı ile çalışamıyor.

Bilgisayarının özellikleri Koç Kariyerim için yeterli değil

Sorunsuz bir Koç Kariyerim deneyimi için Google Chrome, Firefox, Safari veya Microsoft Edge ile giriş yapmalısın.

Daha yüksek ekran çözünürlüğünü desteleyen bir cihaz kullanarak Koç Kariyerim'e giriş yapabilirsin. En az 1024 piksel genişliğinde bir ekrana ihtiyacın var.

invalid-resolution
;